Merter Özel Okul

Merter’de Özel Okul Arıyorum?

Merter’de özel okul aradığınızda karşınıza bir sürü seçenek çıkmaktadır. Her zaman çok seçenek olması avantaj olmayabilir. Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet edeceğimiz kişiler en iyi nitelikte olmalıdırlar. Özel okul arayışınızda ki sebep tabi ki çocuğunuzun en iyi koşullarda, nitelikli eğitim alarak yetişmesi ve kendisini geleceğe en iyi şekilde hazırlamasıdır.

Asil Okulları Merter'de özel okul ihtiyacını butik kolej kavramıyla karşılarken, sıcak kanlı, samimi yaklaşımlarıyla öğretmenler, çocuklarımızla sadece bir öğrenci veya sınıftaki sıradan birisi gibi değil, geleceğimizi emanet edeceğimiz birer birey yetiştirmek amacıyla ilgilenmektedirler.

Asil Okulları’nda çocuklarınızın potansiyelinin performansa dönüştüğünü göreceksiniz.

Özel okul da olsa devlet okulları da olsa asıl ve öncelikli mesele, çocuklarımızın sadece teorik eğitim görmesi değil, devam ettiği okulda kaliteli eğitim alarak teoriyi pratiğe dökebilmesi, sıkılmadan ve koşarak okuluna gidebilmesidir. Bu şekilde gençlerimize değer katabilen faydalı bir eğitim – öğretim imkanı sunabiliriz. Asil Okulları’nda temel hedef; öğrencilerimizin, her anlamıyla etkin ve sosyal bir eğitim sunmak kaydıyla sevgiyle okula gelmelerini sağlamaktır.

Merter’de Asil bir Gelecek İçin Çalışıyoruz

Tabi ki özel okulun fiziksel koşulları, temiz, bakımlı ve modern bir şartlarda hizmet verebilmesi ve her tür eğitsel araç ve gereçleri sağlayabilmesi önemlidir. Bunun yanında velilerin aradıkları özel okulun servis koşullarına uygunluğu, güvenlik, oyun alanları, yeşillikler içerisinde bir bahçe gibi tüm detayların ince düşünülerek hazırlandığı bir ortam, Asil Koleji’nde çocuklarınızı huzurla teslim etmeniz için sağlanmıştır.

Merter özel okulları arasında üstün ve öncelikli bir yere sahip olan Asil Koleji, bu güzel vasıfları sayesinde aileler tarafından tercih edilmektedir.

Özel Okul, Çift Dil Eğitimi İle Başarı

Merter’de özel okul arayışınızda karşınıza çıkan Asil Okulları; öğrencilerine adeta İngilizce hazırlık sınıfına devam ediyormuşcasına profesyonel ve etkin bir düzeyde verilen İngilizce dersleri sayesinde, dil öğrenme konusunda fark yaratıyor. Sadece gramer değil, aktif pratik konuşma yetisi kazanabilecekleri şekilde bir dil eğitimi sağlanıyor. Ayrıca okuldaki çift dilli eğitim sistemi sayesinde öğrenme eşiklerinin ve kapasitelerinin en yüksek olduğu bu dönemlerinde çocuklarınızın taze dimağlarına ikinci bir dilin de temelleri atılıyor.

Butik okul konseptiyle eğitim veren bir kolej olarak Merter’de özel okul arayışlarına son noktayı koyan bir okul olan Asil Okulları, böylece çocuklarımızın sosyal etkinlikleri alabildiğine faydalanırken gelişimleri de anbean takip edilebilmektedir. Bu da kişilik gelişimlerinde onlara önemli katkılar sağlamaktadır. Bu sebeple yola çıkılan haftalık karne çalışması sayesinde velilerimiz çocuklarının performanslarını güncel olarak takip edebiliyorlar.