Butik Okul

Asil Okulları bire bir eğitim ve öğretim olanağına sahip, odak noktası öğrenci merkezli eğitim olan butik okuldur. Amacımız; öğrencilerimizin bireysel özelliklerinin keşfedilip geliştirilmesi, öğrencilerin sosyalleşmesi, sportif ve akademik başarısıdır.

Öğrenci sayısının belirli olması, deneyimli öğretmen kadromuzun kaliteli ve verimli eğitim verebilmesini, öğrenci takibini kolaylıkla yapabilmesini ve bire bir iletişim yöntemiyle kendini ifade etmekte zorlanan öğrencilerin öz güveninin güçlenmesini sağlamaktadır. Her öğrenci Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik birimi tarafından bire bir takip edilir ve veliye daha somut verilerle bilgi akışı sağlanır. Bununla birlikte öğretmenleri öğrencinin eksiklerini bilir ve takviye gereken konularda bire bir destekleyici çalışmalar yapar.

Çift Dilde Eğitim veren Asil Okulları öğrenci öğretmen iletişiminin sıcak, samimi ve sevgi dolu akademik ortamda vererek öğrencilerimizin öğrendikleri yeni dilleri farklı ortamlarda aktif olarak kullanma ve dünya kültürlerini daha yakından tanıma imkanı sağlamaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında konumlanan Asil Okulları merkezi konumu ve kolay ulaşımı ile Güngören, Merter, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bakırköy ilçeleri başta olmak üzere tüm Avrupa yakasındaki öğrencilerle eğitim kalitesini buluşturmaktadır.

Merter Asil