Branches

Asil Koleji bire bir eğitim ve öğretim olanağına sahip, odak noktası öğrenci merkezli eğitim olan butik okuldur. Amacımız; öğrencilerimizin bireysel özelliklerinin keşfedilip geliştirilmesi, öğrencilerin sosyalleşmesi ve akademik başarısıdır.

Öğrenci sayımızın belirli olması, deneyimli öğretmen kadromuzun kaliteli ve verimli eğitim verebilmesini, öğrenci takibini kolaylıkla yapabilmesini ve bire bir iletişim yöntemiyle kendini ifade etmekte zorlanan öğrencilerin öz güveninin güçlenmesini sağlamaktadır.

Çift Dilde Eğitim veren Asil Koleji öğrenci öğretmen iletişiminin sıcak, samimi ve sevgi dolu akademik ortamda vererek öğrencilerimizin öğrendikleri yeni dilleri farklı ortamlarda aktif olarak kullanma ve dünya kültürlerini daha yakından tanıma imkanı sağlamaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında konumlanan Asil Koleji merkezi konumu ve kolay ulaşımı ile Güngören, Merter, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bakırköy ilçeleri başta olmak üzere tüm Avrupa yakasındaki öğrencilerle eğitim kalitesini buluşturmaktadır.