1. Sınav Tarihleri

5. Class 1. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 31 October 2019, Thursday
Matematik 30 October 2019, Wednesday
Fen Bilimleri 04 November 2019, Monday
İngilizce 06 November 2019, Wednesday
Sosyal Bilgiler 12 November 2019, Tuesday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 01 November 2019, Friday
İspanyolca 07 November 2019, Thursday
6. Class 1. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 31 October 2019, Thursday
Matematik 30 October 2019, Wednesday
Fen Bilimleri 04 November 2019, Monday
İngilizce 06 November 2019, Wednesday
Sosyal Bilgiler 12 November 2019, Tuesday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 01 November 2019, Friday
İspanyolca 07 November 2019, Thursday
Bilişim Teknolojileri 05 November 2019, Tuesday
7. Class 1. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 31 January 2019, Thursday
Matematik 30 October 2019, Wednesday
Fen Bilimleri 04 November 2019, Monday
İngilizce 06 November 2019, Wednesday
Sosyal Bilgiler / İnkılap Tarihi 12 November 2019, Tuesday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 01 November 2019, Friday
İspanyolca 07 November 2019, Thursday
8. Class 1. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 31 October 2019, Thursday
Matematik 30 October 2019, Wednesday
Matematik Uygulama 30 October 2019, Wednesday
Fen Bilimleri 04 November 2019, Monday
Bilim Uygulama 04 November 2019, Monday
İngilizce 06 November 2019, Wednesday
İnkılap Tarihi 13 November 2019, Wednesday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 01 November 2019, Friday