2. Sınav Tarihleri

5. Class 2. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 10 May 2018, Thursday
Okulistik Sınavı 11 May 2018, Friday
Matematik 14 May 2018, Monday
Matematik Uygulama 14 May 2018, Monday
Fen Bilimleri 15 May 2018, Tuesday
Bilim Uygulama 15 May 2018, Tuesday
İngilizce 17 May 2018, Thursday
Sosyal Bilgiler / İnkılap Tarihi 18 May 2018, Friday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 21 May 2018, Monday
İspanyolca 22 May 2018, Tuesday
Bilişim Teknolojileri 23 May 2018, Wednesday
6. Class 2. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 10 May 2018, Thursday
Okulistik Sınavı 11 May 2018, Friday
Matematik 14 May 2018, Monday
Matematik Uygulama 14 May 2018, Monday
Fen Bilimleri 15 May 2018, Tuesday
Bilim Uygulama 15 May 2018, Tuesday
İngilizce 17 May 2018, Thursday
Sosyal Bilgiler / İnkılap Tarihi 18 May 2018, Friday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 21 May 2018, Monday
İspanyolca 22 May 2018, Tuesday
Bilişim Teknolojileri 23 May 2018, Wednesday
7. Class 2. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 10 May 2018, Thursday
Okulistik Sınavı 11 May 2018, Friday
Matematik 14 May 2018, Monday
Matematik Uygulama 14 May 2018, Monday
Fen Bilimleri 15 May 2018, Tuesday
Bilim Uygulama 15 May 2018, Tuesday
İngilizce 17 May 2018, Thursday
Sosyal Bilgiler / İnkılap Tarihi 18 May 2018, Friday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 21 May 2018, Monday
İspanyolca 22 May 2018, Tuesday
8. Class 2. Sınav Tarihleri
Exam Date
Türkçe 10 May 2018, Thursday
Okulistik Sınavı 11 May 2018, Friday
Matematik 14 May 2018, Monday
Matematik Uygulama 14 May 2018, Monday
Fen Bilimleri 15 May 2018, Tuesday
Bilim Uygulama 15 May 2018, Tuesday
Deneme 16 May 2018, Wednesday
İngilizce 17 May 2018, Thursday
Sosyal Bilgiler / İnkılap Tarihi 18 May 2018, Friday
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 21 May 2018, Monday