Merter Kampüsü

ÖZEL ASİL İLKOKULU/ORTAOKULU
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN GÖRÜŞME PROGRAMI
Öğretmen Adı Branşı Görüşme Programı
1 Sezgin Kökrek Müdür

Her Gün: 09.30 - 11.30

2 Emrah İslamoğlu Ortaokul Müdür Yardımcısı

Randevulu hergün

3 Ülkü Bilir İlkokul Müdür Yardımcısı

Randevulu hergün

4 Hümeyra Görür Ana sınıfı Koordinatörü

Çarşamba: 09.30 - 11.30

5 Tuba Ok Pdr

randevulu

6 Seval Gözeten Durmuş Pdr

randevulu

7 Sema Açıkgöz Lgs koordinatörü

randevulu

8 Engin Yurt Matematik

Pazartesi: 10.10 - 10.50
Çarşamba: 11.00 - 11.40

9 Emre Açıkgöz Matematik

Çarşamba: 14.45 - 16.30

10 Ahmet Bayram Matematik

Cuma: 12.30 - 14.30

11 Zeliha Çankaya Fen Bilimleri

Çarşamba: 11.00 - 12.30

12 Şebnem Cantepe Kökrek Fen Bilimleri

Salı: 11.00 - 12.30

13 Safiye Topuz Şen Fen Bilimleri

Salı: 10.10 - 11.40
Cuma: 09.00 - 10.00

14 Sevgi Dede Türkçe

randevulu

15 Simge Meriç Mazinoğlu Türkçe

randevulu

16 Fatma Albayrak Türkçe

Randevulu

17 Emre Sakallı Sosyal Bilgiler

Randevulu

18 Hakan Yılmaz Sosyal Bilgiler

randevulu

19 Caner Akışlı İngilizce

Pazartesi: 12.00 - 13.00

20 Gonca Gürbilek ingilizce

randevulu

21 Selen Öztürk Tekin İngilizce

Pazartesi: 12.30 - 14.00

22 Zehra Kara ingilizce

Randevulu

23 Nur Hoşkar ingilizce

randevulu

24 Fatma Çetin ingilizce

Salı: 10.00 - 12.00
Cuma: 09.00 - 10.00

25 Süveybe Kazan Sınıf Öğretmeni

Perşembe: 14.10 - 15.40

26 Büşra Güzel Sınıf Öğretmeni

Salı: 14.30 - 15.30
Cuma: 13.30 - 14.30

27 Sibel Seyhan Sınıf Öğretmeni

Pazartesi: 12.30 - 15.00

28 Kübra Şanlı Sınıf Öğretmeni

Çarşamba: 09.30 - 10.30
Cuma: 09.30 - 10.30

29 Taner Aydoğdu Sınıf Öğretmeni

Pazartesi: 12.30 - 13.10
Çarşamba: 12.30 - 13.10

30 Esra Akıl Sınıf öğretmeni

randevulu

31 Yasemin Coşkun Sınıf Öğretmeni

Pazartesi: 10.00 - 11.00
Çarşamba: 09.30 - 10.30

32 Feyzullah Sarı Sınıf Öğretmeni

Pazartesi: 09.30 - 11.30
Cuma: 12.30 - 13.30

33 Esengül Kaya Sınıf Öğretmeni

randevulu

34 Sutan Mar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Perşembe: 11.00 - 12.30

35 Ahmet Süha Çağrıcı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Çarşamba: 11.00 - 12.00

36 Büşra Sönmez Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

randevulu

37 Meltem Mutlugün Ana sınıfı

randevulu

38 Perihan Kırmızıgül Anasınıfı

Perşembe: 13.30 - 15.00

39 Serap Kaplan Ana sınıfı

randevulu

40 Şevket Kavuk Beden Eğitimi

randevulu

41 Emir Dişkaya Beden Eğitimi

randevulu

42 Gülşen Suslu Bilişim-Robotik

randevulu

43 Rümeysa Yolcu Bilişim-Robotik

Salı: 13.20 - 14.00
Perşembe: 10.10 - 11.00

44 Fatma Bayız İspanyolca

randevulu

45 Esra Şahin Görsel Sanatlar

Randevulu

46 Aziz Duran Müzik

randevulu

47 İlknur Çelik Akıl Oyunları

Çarşamba: 12.30 - 13.20