İstanbul Özel Okul

Şehrin Merkezinde İstanbul’da Özel Okul Eğitimi

İstanbul’da özel okul arıyorsanız, bu konu için derinlemesine düşünmeniz gerekiyor. Seçeneklerin farklı olması veli adaylarını ayrıntılı düşünmeye, okul seçiminde karar vermekte zorlanmalarına neden oluyor. Her anne babanın isteği çocuğunun iyi eğitimli, düzenli, sorumluluk alabilen, lider ve her yönden nitelikli bir insan olarak yetişmesini sağlamaktır.

İstanbul'da Asil Okulları olarak sıradan bir özel okuldan farklı sadece dersleri değil, iyi bir insan olmayı, doğayı sevmeyi, duyarlı olmayı öğretiyoruz. Tüm bunların yanında fiziksel gelişimlerini destekliyor, sanata yönlendiriyor, kitap okumaya teşvik ederek yaratıcılıklarının ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Nitelikli sınıflarımızda öğrettiğimiz teorik bilginin yanında ekolojik sınıfında, bahçede veya her türlü imkanın bulunduğu laboratuvarlarda pratik uygulamalar yaparak yaşatıyoruz.

Doğayla İç İçe Eğitim

Eğitimde teknoloji ve yenilik çok önemlidir ancak İstanbul’da ki özel okullar bu konularda birbirleriyle yarışırken insan doğasını göz ardı edebiliyorlar. Biz verdiğimiz teorik bilgiyi pratiğe dökerek çocuklarımızı ekoloji sınıfındaki etkinliklere dahil ederek onlarla beraber yoğurt mayalayıp, meyve ve sebze yetiştiriyoruz. Yetiştirdiğimiz ürünlerle turşular kurup çıkan ürünü hep beraber tüketiyoruz. Yani Asil Okulları'nda çocukların teknolojik alanların dışında doğa ile iç içe olmalarını sağlayarak toprak kokusunu ve doğallığı aşılayarak yetiştiriyoruz.

İstanbul’da ki özel okulların birçoğunda bu fırsattan yararlanamayan çocuklarımız Asil Okulları'nda yetiştirdiği bitkiler sayesinde sorumluluk sahibi, doğaya saygılı bir bireyler olarak yetişiyorlar. Doğaya karşı sorumluklar almaya başlıyorlar.

Özel okul olarak biz öğrencilerimizin eğitim hayatlarında her zaman doğayla iç içe olmalarını hedefliyoruz.

Kaliteli Bir Eğitim İçin Seferber Olduk

İstanbul’da özel okul arayanlar bizi eğitim programımız sayesinde duydu ve hayran oldular ama bilmedikleri bir nokta daha var, bu da bir özel okuldan bekleyeceklerinden çok daha iyi bir özel okul binası.

Asil Okulları’nda çocukların yeteneklerini sınayabileceği akıl oyunları odaları, doğayı tanıyıp öğrendikleri ekoloji sınıfı, deneyler yaptıkları laboratuvarları, fiziksel özelliklerini ve becerilerini geliştirebilecekleri spor alanları, asıl eğitimi aldıkları akıllı sınıfları, dinlenip eğlenecekleri yeşil bahçeleri ve en önemlisi her çocuk gibi oyun oynayacakları oyun alanları mevcut.

Siz de Asil Koleji’ne Katılın

İstanbul’da Avrupa yakasındaki özel okullar arasında en iyilerden olan Asil Okulları kaliteli eğitim sistemi ve imkanları ile sizleri bekliyor olacak. Bir özel okuldan bekleyebileceğiniz her şeyden çok daha fazlası Asil Okulları’nda sizleri bekliyor.