Anaokulu Anaokulu

İlkokul İlkokul

Ortaokul Ortaokul

Asil Koleji

TEOG Basarısı
Çift Dilli Egitim
Uluslararası Projeler
Butik Okul Konsepti


Neden Asil Koleji

Butik Okul

Öğrencilerin büyük ve kalabalık yapılarda kaybolmadığı birer birey olarak kendi kişisel özelliklerinin keşfedildiği, ona göre yetiştirildiği ve topluma kazandırıldığı bir okul türüdür. En önemlisi Butik Okullarda öğrenci bir değerdir. Butik okullarda büyük yapılar görülmez ve her öğrenci PDR ekibi tarafından yakından takip edilir ve veliye daha somut verilerle bilgi akışı sağlanır. Bununla birlikte öğretmenleri öğrencinin açığını bilir ve eksik olan konuyu destekleyici çalışmalar yapılır.

Akademik Kadro

Asil Okullarının öğretmenleri hizmet içi eğitim çalışmalarıyla kendini yenileyen, güncel gelişmeleri yakından takip eden ve eğitim danışmanları eşliğinde çalıştaylar yaparak kendilerini güncellemektedirler. Öğrencilerin gelişimsel özellikleri dikkate alınarak öğrenme stilleri ile temel dersleri farklı çalışma yöntemleriyle öğreterek bilginin kalıcı olması hedeflenmektedir.

Pogem

Pogem ile aktif öğrenme ve çoklu zekâ kuramını temel alarak öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmek ve farkındalıklarını arttırarak üst düzey düşünme becerilerini kazandırmayı amaçlamaktayız.

Değerler Eğitimi

Öğrencilerimizi dürüst, insani ilişkilerine özen gösteren, milli ve manevi değerleri benimseyen, dayanışma ruhu ile hareket eden bireyler olmalarını hedefliyoruz. Eğitimin en önemli amacı sosyal uyum için gerekli değerlerin kazandırılmasıdır. Bu prensip doğrultusunda öğrencilerimizi yetiştirmekteyiz. Eğitimin en önemli amacı sosyal uyum için gerekli değerlerin kazandırılmasıdır. Bu prensip doğrultusunda öğrencilerimizi yetiştirmekteyiz.

Teog Çalışmaları

Öğrencilerimiz Teog çalışmalarına alanında uzman öğretmenler tarafından bire bir takip edilerek hazırlanmaktadırlar. Başlıca çalışma yöntemleri; genel tekrar etütleri, randevulu ders sistemi (RDS), deneme sınavları ile genel durum tespiti, her konu bitiminde branş öğretmeninin uyguladığı konu tarama sınavı ile eksikleri fark edip hemen telafi edebilme imkânı (KOTAS), Velilerimizle iş birliği ile evdeki çalışma düzeninin planlanması.

Kulüp Faaliyetleri

Öğrencilerimizin eğitim ve öğretim programlarının dışında kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerini amaçlıyor ve onların sosyal alanda desteklemek, yaşadığı çevreye uyumunu sağlamak ve özgüvenli bireyler olarak geleceklerini oluşturmalarını hedeflemekteyiz. Başlıca klüp kategorimiz; Müzik Kulüpleri, Spor Kulüpleri ve Sanat Kulüpleri

ve fazlası...

5 Kez Art Arda TEOG Şampiyonu
Sanat Aşkı
Sevgi Dolu Okul Ortamı

Beraber İzleyelim

 
NE DEDİLER
 
AKREDİTE OLDUĞUMUZ KURUMLAR